KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografikonst 13746218
nr 1374 6218
Fotografikonst
Luis Mariano González. "Seasons". Signerad, numrerad 14/500, ca, 60x90cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:22:30
600 kr
800 kr
1.000 kr